Jūsų gražioms kojoms skirta internetinė parduotuvė

Internetinė parduotuvė grazioskojos.lt – tai virtuali tamprių, pėdkelnių, kojinių, kojinaičių ir pėdučių galerija. Siūlome puikią galimybę įsigyti mūsų atrinktas, iš tiesų kokybiškas prekes, ypač žema kaina, tiesiai iš mūsų sandėlio! Specialiai Jums pateikiame elegantiškas, gražias ir madingas prekes. Manome, kad mūsų kolekcijoje tikrai rasite Jūsų skonį atitinkančius – stilingus ir puošnius, klasikinius ir ekstravagantiškus – modelius kasdienai ir šventiniam vakarui! Stengiamės nuolat atnaujinti bei papildyti mūsų siūlomų prekių asortimentą.


Kodėl pirkti pas mus yra pigiau?

Mes nemokame už parduotuvės patalpų nuomą, įrangą ir už daug kitų dalykų, būtinų įprastoms parduotuvėms. Mums nereikia įtraukti šių sumų į galutinę prekės kainą, kad padengtume patirtas išlaidas, todėl galime pasiūlyti tikrai patrauklias kainas. Ir tuo pačiu, mes garantuojame aukštą kokybę – kiekviena siūloma prekė prieš siunčiant Jums yra kruopščiai patikrinama. Siūlome tik kokybiškas tampres, pėdkelnes, kojines, puskojines ir pėdutes, tikrai prieinamomis kainomis! Mūsų personalas visuomet paslaugus ir draugiškas, mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus ir patarsime, jeigu kreipsitės pagalbos! 


Būkite šiuolaikiški – taupykite savo laiką ir pinigus!

Mes iš tikrųjų džiaugiamės, kad nemažai žmonių jau pasirinko mus, kaip patikimą prekių, skirtų papuošti bei palepinti Jūsų kojas, internetinę parduotuvę, kurioje galite nudžiuginti save mielu pirkiniu arba įsigyti dovanas savo artimiausiems. Tai galima padaryti greitai ir tikrai nesudėtingai.

 

Mūsų duomenys:

Įmonė:

UAB VIRTUALUS SAPNAS

Rekvizitai:

Įmonės kodas: 304228207

A/S: LT187300010146499802

Adresas:

Vykinto g. 18-2, 08117 Vilnius, Lietuva

Telefonas:

+370 611 52 105

E-paštas:

info@grazioskojos.lt

 

Prisijunkite ir sekite mūsų naujienas - www.facebook.com/grazioskojos.lt

 

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje, tikimės, kad netrukus užsuksite vėl!

Nuoširdžiai Jūsų,
grazioskojos.lt kolektyvas :)