Slapukų naudojimo sąlygos

Kad mūsų el. parduotuvė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus (cookies). Tą patį daro ir dauguma kitų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Slapukai yra būtini norint prisiminti Jūsų žiūrėtas prekes. Išjungę slapukus, negalėsite matyti jūsų veiksmų istorijos.

Taip pat slapukai yra reikalingi dalinantis straipsniais su draugais socialiniuose tinkluose.

Slapukus mūsų el. parduotuvėje naudoja ir trečiosios šalys, kad galėtų rinkti statistinius duomenis apie jūsų apsilankymą. Plačiau galite sužinoti paspaudę nuorodą Kaip „Google“ naudoja duomenis, kai lankotės partnerių svetainėse ar naudojate programas

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.