Mielos moterys ir merginos, šiandien pasidalinsiu mintimis ir pasiūlymais apie tai, be ko šiais metais tikrai neišsiversime :). Šį sezoną išskirtinio dėmesio įvairių dizainerių pristatymuose sulaukia prieš keletą metų iš naujo atrastos – tamprės.

Tamprės – tai vienas praktiškiausių drabužių kiekvienos moters spintoje, nes jas itin patogu dėvėti ir pastarosios paslepia mūsų nedidelius trūkumus. Nors tai nėra pagrindinis aprangos akcentas, tačiau jos puikiai tinka prie įvairių mados stilių. Ilgas ar pusilges tampres galite nešioti su šortais, suknelėmis, trumpais ar ilgai sijonais ir prie jų derinant įvairią avalynę: batelius, basutes, sportbačius ir kt. Derinių gali būti įvairių, tai jau kiekvienos merginos fantazijos reikalas. Pridėtame paveiksliuke tik maža dalis to, prie ko galima derinti ir kaip nešioti tampres. Pasipuoškite mūsų siūlomomis tamprėmis, įamžinkite šią akimirką ir pasidalinkite nuotrauka mūsų Facebook profilyje: https://www.facebook.com/grazioskojos.lt

Šią vasarą rekomenduojame išbandyti ne tik juodas, bet ir įvairiaspalves, džinso imitacines tampres. Jos puikiai priglunda prie kiekvieno kūno ir leidžia jums jaustis patogiai, kad ir kur būtumėte – ar pasimatyme, ar susitikime su draugėmis, ar mėgautumėtės iškyla gamtoje. Būkite drąsios ir bandykite! Garantuojame – Jums patiks :)

Visada su Jumis,
gražioskojos.lt kolektyvas

Share this post

comments (0)

No comments at this moment