Pėdkelnės - tai kone kasdienė moters aprangos detalė. Kiekviena iš mūsų jas dėvime, tik vienos dažniau, o kitos rečiau. Moterys, teikiančios pirmenybę suknelėms ir sijonams, dažniausiai neapsieina nei dienos be šio aksesuaro. Kitoms mėgstančioms labiau kelnes, pavyksta rečiau jomis kliautis. Bet kaip sakoma ir velnias dėvi Prada, taip ir moteris dėvi pėdkelnes :) Vienos gal sutiksite, kitos tuo tarpu gal ir paprieštarausite, nes kiekviena esate skirtinga, žavi ir savitu stiliumi.

Visgi, daugumos spintose galima surasti bet vieną porą pėdkelnių, o dažniausiai ir daug daugiau. Tradicinės – juodos ir kūno spalvos – pačios populiariausios, bet išties pastebime, kad didėja poreikis linksmesnių – raštuotų ir spalvotų – pėdkelnių. Įvairių dizainerių pristatymuose dominuoja būtent tokios. Todėl, kad ir koks būtų sezonas, pasirinkę plonesnes ar storesnes pėdkelnes prie sijono ar suknelės, visada atrodysite žavingai. Juk visada galime rasti progą pasipuošti ir džiaugtis gera nuotaika!

Originalios, derančios prie bendros aprangos, pėdkelnės gali tik labiau Jus papuošti ir atskleisti Jūsų žavesį. Žinoma, esant tam tikriems etiketo reikalavimams oficialiuose renginiuose ar šventėse nelieka daug erdvės kūrybai ir eksperimentavimui (bet apie tai kalbėsime atskirame blogo įraše). Tokiu atveju dažniausiai rekomenduojama rinktis plonas (iki 20 denų) kūno spalvos ar juodas pėdkelnes.

Pėdkelnės visada turi būti tvarkingos, glotniai aptempiančios kojas, neapsmukusios, be gumuliukų, nesutrauktais siūlais ar tuo labiau nubėgusia akimi. Visada turėkite, kuo pasikeisti, ypač, jei dėvite itin plonas pėdkelnes, jos neužima daug vietos, o Jūs visada jausitės saugi.

Todėl visos puikiai žinote, kuo plonesnės pėdkelnės (kuo mažiau nurodyta denų (DEN), nes pėdkelnių storumas matuojamas denais), tuo atsargiau turime su jomis elgtis - tiek maunantis, tiek ir skalbiant bei džiovinant jas. Tuo tarpu, kuo storesnės pėdkelnės, tuo jos tvirtesnės ir patvaresnės, bet yra labiau pastebimos.

Šiame blogo įraše pasidalinsime ir keletu naudingų, bet itin paprastų patarimų apie pėdkelnių priežiūrą:

  • Pėdkelnes rekomenduojama skalbti rankomis drungname vandenyje, naudojant skystus skalbimo miltelius ar ūkinį muilą. Nenaudokite audinių minkštiklio, nes nuo jų elastanas praranda savo tamprumą.
  • Gerai išskalautas drungname ar šaltame vandenyje pėdkelnes, išgręžkite (rekomenduojama nusiimti žiedus nuo pirštų ir būti atsargesnėms, jei turite ilgus nagus) ir pakabinkite išdžiūti. Nedžiovinkite ant radiatorių, nebent patiesę rankšluostį ir saugokite ypač vasarą nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Neturinčioms laiko, galima plauti ir skalbimo mašinoje (nors tikrai nerekomenduojama), tačiau būtinai naudokite skalbinių maišelį arba pagalvės užvalkalą, išverskite pėdkelnes blogąja puse ir skalbkite žemoje temperatūroje, naudojant nedideles apsukas ir atskirai nuo kitų drabužių ar kojinių.

Pasinaudojus šiais paprastais patarimais, Jūsų pėdkelnės ilgiau puoš Jūsų kojas, esant bet kokiam sezonui, nuotaikai ar progai!

Beje, ar žinojote, kad maunantis itin plonas pėdkelnes reikia sudrėkinti rankas arba pasitepti jas kremu, tuomet mažesnė tikimybė sugadinti ar (baisu net pagalvoti...) paleisti akis.

Būkite gražios kasdien!

Gero, patogaus ir ilgalaikio nešiojimo,
grazioskojos.lt kolektyvas

Share this post

Related products

comments (0)

No comments at this moment