Trys žingsniai, pirmyn!

... pirmas žingsnis - pripažinimas. Taip, prisipažįstu, esu kaupikė :) ir tai daro mane laimingą:) man patinka atsidaryti spintą ir turėti pakankamą pasirinkimą, pagal orą, progą ir nuotaiką. Visgi mėgstu tvarką! Mano patirtis sako, kad tai du suderinami dalykai. Kalbant apie pėdkelnes spintoje turiu du stalčius - labai patogu ir svarbiausia praktiška, nes skubant visada žinau, kas kur guli. Viename erdviame stalčiuje gyvena reprezentacinės pėdkelnės, kurias dėviu darbe, einant į teatrą, svečius ar pan. Trumpai tariant, tai arba visai naujos, arba kaip naujos kojakelnės. Visada turiu kelias poras visiškai naujų dažniausiai juodų ar kūno spalvos 20/40 denų pėdkelnių ir būtinai vienas raštuotas, kurios praverčia įvairiausiose situacijose! Kai kada net ne man, o draugei ar bendradarbei pagelbėti prireikia:) Galiausiai, niekada negali žinoti, ar bus ilgos pėdkelnių dienos ir naktys, ar tik vienadienės! Nes juk būna dienų, kaip tyčia... Tuo tarpu kitame stačiuje laikau tas, kurias dėviu namie šaltuoju periodu po kelnėmis ar einant į gamtą, kad būtų šilčiau:) Tokių pėdkelnių turiu 5 poras! Kodėl gi 5 tos poros?! Taip sugalvojau, kad nesikauptų kalnai tokių pėdkelnių, kurias gaila išmest, o gal prireiks...paremta principu:) Bet tuo pačiu, turėčiau pakankamą kiekį, kuo pasikeist, jei prireiktų. Tuo labiau juk ne visi mėgstame minimalizmą:) 

Antras žingsnis - atsisveikinimas su šypsena. Kas kelis mėnesius peržiūriu ir perrenku visas poras, vienas pasidedu į "5 porų" stalčiuką, o likusias "išleidžiu į pensiją" nebegailėdama. Pėdkelnės yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Nuirusi akis, susitraukę siūlai ar išsitrynę kulnai - pirmiausiai krenta į akis, kad ir kaip to nenorėtume.... Neatidėliokite. Atėjo laikas atlaisvinti vietos spintoje:) naujoms pėdkelnėms ar kojinėms!

Ir paskutinis trečias žingsnis - veikimas ir mėgavimasis! Būtent mano pėdkelnių kaupimo manija ar magija:) atvedė mane prie e-parduotuvės www.grazioskojos.lt įgyvendinimo. Aktyviai visada domėjausi ir domiuosi dizainerių pristatymais, kuriuose ypač dabar atkreipiu dėmesį, kokios pėdkelnės ar kojinės dominuoja, kokios spalvos, raštai ir kt. Tai lyg ir mažos, bet itin svarbios aprangos detalės. Realizuoju save su dideliu užsidegimu ieškodama naujienų, džiaugiuosi galėdama pasiūlyti pačias įdomiausias ir gražiausias naujienas ir mėgaujuosi kiekviena laiminga kliente :) Kiekvienam siuntiniui supakuoti skiriu daug dėmesio ir palydžiu su šypsena, linkėdama, kad visi džiugintų pasiekę savo gavėjus! O laimingi žmonės, įkvepia judėti į priekį ir toliau ieškoti ir stebinti!

Laukite tęsinio...

Share this post

comments (0)

No comments at this moment