Blogas - kas įdomesnio?

2495 views
Įdomybės

norime Jus informuoti, kad 2020 m. vasario 17 d. SEB bankas atnaujins banko IT platformą, todėl nuo š. m. vasario 14 d. 16.00 val. iki vasario 17 d. 06.00 val. SEB bankas laikinai neteiks atsiskaitymo interneto parduotuvėse paslaugos, kai apmokant už prekes ar paslaugas jungiamasi prie SEB interneto banko. Mokėtojams, kurie norės atlikti mokėjimą nurodytu laiku iš SEB banko bus rodomas klaidos pranešimas. Atsiskaitymai iš kitų bankų veiks įprastu režimu. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Ištrauka iš "Pėdkelnių kaupikės" dienoraščio
0 comments
3897 views
Įdomybės

... pirmas žingsnis - pripažinimas. Taip, prisipažįstu, esu kaupikė :) ir tai daro mane laimingą:) man patinka atsidaryti spintą ir turėti pakankamą pasirinkimą, pagal orą, progą ir nuotaiką. Visgi mėgstu tvarką! Mano patirtis sako, kad tai du suderinami dalykai. Kalbant apie pėdkelnes spintoje turiu du stalčius - labai patogu ir svarbiausia praktiška, nes skubant visada žinau, kas kur guli.

Pėdkelnės - pagal nuotaiką, progą ir pagal sezoną
0 comments
271 views
Įdomybės

Pėdkelnės - tai kone kasdienė moters aprangos detalė. Kiekviena iš mūsų jas dėvime, tik vienos dažniau, o kitos rečiau. Moterys, teikiančios pirmenybę suknelėms ir sijonams, dažniausiai neapsieina nei dienos be šio aksesuaro. Kitoms mėgstančioms labiau kelnes, pavyksta rečiau jomis kliautis. Bet kaip sakoma ir velnias dėvi Prada, taip ir moteris dėvi pėdkelnes :

Tamprės - atrastos iš naujo
0 comments
220 views
Įdomybės

Mielos moterys ir merginos, šiandien pasidalinsiu mintimis ir pasiūlymais apie tai, be ko šiais metais tikrai neišsiversime :). Šį sezoną išskirtinio dėmesio įvairių dizainerių pristatymuose sulaukia prieš keletą metų iš naujo atrastos – tamprės.

Pėdutės – naujai atgimusi klasika
0 comments
183 views
Įdomybės

Pėdutes nešiojo ir nešioja mūsų mamos ir močiutės. Tik jos, kiek pamenu, dažniausiai būdavo vienos rūšies – kūno spalvos nailoninės – visos nuobodžiai vienodos, ar pamenate?