Vienspalvės

Kiti

Pėdkelnės GATTA Wedding Bella

12,40 €

Puošnios, skaisčiai baltos pėdkelnės, skirtos ypatingai Jūsų progai. Blauzdos apačioje elegantiškai ir minimalistiškai dekoruotos gėlių motyvais, kurie suteikia pėdkelnėms išskirtinumo ir idealiai tinka nuotakai.

(0/5)
 • Išpardavimas!
 • Neturime
 • Neturime
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Emmy

8,55 €

Elegantiškos klasikinės pėdkelnės, neutraliai papuoštos dailia linija užpakalinėje kojos pusėje. Patogios plokščios siūlės, mažas medvilinis įsiuvas, su elastinė juosta, be suformuotos pirštų dalies.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Kiti

Pėdkelnės MANZI Alina 120

5,50 €

Matinės spalvotos pėdkelnės su mikropluoštu. Labai minkštos, nepermatomos, be koją skiriančios linijos, su higieniniu įsiuvu. 

(0/5)
Kiti

Šiltos pėdkelnės MENGNA ALINA su medvilne

8,69 €

Klasikinės, labai švelnios ir šiltos, nepermatomos pėdkelnės su medvilne. Tikrai verta dėmesio, esant vėsiam orui! Ši preke supakuota puošniuoje dėžutėje, tad tinka kaip dovana nudžiugint Jūsų pažįstamus!

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Relax 40

5,50 €

Klasikinės pėdkelnės, koreguojančios šlaunų ir klubų apimtį. Impregnuotos alavijo ekstraktu, kuris užtikrina komforto jausmą bei suteikia anticeliulitinį efektą. Kompresinio tipo 40 den pėdkelnės, puikiai tinkančios linkusioms pavargti kojoms. Tai puikus pasirinkimas kasdienai.

(0/5)
Gabriella

Šiltos pėdkelnės GABRIELLA Cotton

13,50 € 9,45 €

Šiltos žakardinės pėdkelnės su medvilne iš GABRIELLA Cotton kolekcijos. Nertos dailiu, klasikiniu raštu. Ypač minkštos, švelnios ir malonios. 

Labai tinkančios dabartiniu sezonu. Atrodo puikiai, labai gražiai priglunda ir tinka prie suknelės ar sijono.

Paskutinė pora!

(0/5)
 • Išpardavimas!
 • −30%
Marilyn

Pedkėlnės MARILYN Emmy A30

10,79 €

Elegantiškos nepermatomos pėdkelnės papuoštos originialiu raštu. Idealiai priglunda prie kojų, viršuje patogi guma. Mažas medvilninis įsiūvas, plokščios siūlės, nematomai sustiprinti pirštų galiukai. Pagaminta iš mikropluošto.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Bikini

4,50 €

Pusiau permatomos, elastinės 20 denų pėdkelnės su pažemintu liemeniu. Elegantiška kelnaičių dalis su mažu medvilniniu įsiuvu. Patogios plokščios siūlės, sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
Annes

Pėdkelnės ANNES Vita Bassa

2,30 €

Pėdkelnės su pažemintu liemeniu, 20 denų, matinės, be išskirtos kelnaičių dalies, su mažu medvilniniu įsiuvu, su patogia liemenį juosiančia juostele.

(0/5)
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Relax

4,89 €

Gydomosios serijos elastinės 20 denų pėdkelnės laipsniškai paskirsto spaudimą kojose, turi atpalaiduojantį poveikį, galimai padeda prieš varikozinį venų išsiplėtimą. Su sustiprinta viršutine dalimi. Kelnaičių dalis su mažu medvilniniu įsiuvu. Patogios plokščios siūlės. Sustiprinta pirštų dalis. Išbandytas ir pamėgtas prekės ženklas.

(0/5)
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Style 40

4,99 €

Elastinės 40 denų pėdkelnės, su pakeliančiomis kelnaitėmis. Kelnaičių dalis su mažu medvilniniu įsiuvu. Patogios plokščios siūlės. Sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
Marilyn

Pėdkelnės MARILY Microshine M100

7,20 €

Elegantiškos klasikinės pėdkelnės, pagamintos su 3D technologija. Šios puošnios pėdkelnės turi lengvo blizgesio, kuris suteikia joms išskirtinio žavesio. Su mikrofibra. Patogios plokščios siūlės, mažas medvilinis įsiuvas, su elastine juosta, be suformuotos pirštų dalies.

(0/5)
Kiti

Pėdkelnės KNITEX Mireille

6,35 € 2,54 €

Matinės spalvotos pėdkelnės su mikropluoštu. Labai minkštos, nepermatomos, be koją skiriančios linijos, su nedideliu higieniniu įsiuvu. 

Apgadinta pakuotė, prekė nepažeista.

(0/5)
 • Išpardavimas!
 • −60%
 • Neturime
 • Neturime
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Push-up 20

5,99 €

Figūrą koreguojančios GABRIELLA kolekcijos pėdkelnės su išskirtinai sutvirtinomis kelnaitėmis, modeliuojančiomis klubų liniją ir pakeliančiomis sėdmenis. Paskirstytas kojų aptempimas ir lengvas masažo efektas suteikia kojoms gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pėdkelnės impregnuotos alavijo ekstraktu, kuris suteikia švelnumo ir gaivumo pojūtį.

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Push-up 40

6,75 €

Figūrą koreguojančios GABRIELLA Medica kolekcijos pėdkelnės su aptemptomis kelnaitėmis, modeliuojančiomis klubų liniją ir pakeliančiomis sėdmenis. Paskirstytas kojų aptempimas ir masažo efektas suteikia kojoms gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Impregnuotos alijošiaus ekstraktu, kuris suteikia gaivumo pojūtį Jūsų kojoms bei išskirtinį komforto jausmą. Populiari prekė!

(0/5)