Prilimpančios

Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze

7,45 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu 6 cm raštuotu krašteliu su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti. Nematomai sustiprinta pirštų dalis. Klasikinės, ypač patogios.

(0/5)
Marilyn

Kojinės MARILYN Coco

7,23 €

Elegantiškos ir prabangios žakardinės, matinės prilimpančios kojinės. Viršutinė dalis baigiasi puošnia 8 cm pločio dailia nėrinių juosta su silikonu, kad išvengtumėte kojinių nusmukimo! Labai patvarios, papildomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Annes

Kojinės ANNES Calze

5,20 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi permatomos prilimpančios kojinės su likra. Plati dailiai raštuota juosta su silikonine linija, neleidžiančia kojinėms nusmukti. Nematomai sustiprinta pirštų dalis, be išryškintos pirštų dalies.

(0/5)
Marilyn

Kojinės MARILYN Paris

7,80 €

Elegantiškos prilimpančios kojinės Paris papuoštos net 14 cm dailia nėrinių juosta su silikono pagrindu, kad tvirtai laikytųsi ir suteiktų Jums išskirtinio pasitikėjimo savimi jausmą. Be suformuotos pirštų dalies.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Plus Size Calze

8,00 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos dailiu raštuotu krašteliu su tvirta silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti. Nematomai sustiprinta pirštų dalis.

Didelių dydžių!

Naujiena - pirmą kartą gamintojas pristato 7/8 dydžius (3XL/4XL).

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Kara su taškeliais

6,99 €

Taškuotos prilimpančios matinės kojinės su likra. Viršutinėje dalyje pasibaigia ypač dailiu krašteliiu. Gerai priglunda prie kojų, prilimpa tvirtai 9 cm dviguba silikonine juostele. Išskirtinis dizainas nudžiugins bet kurią moterį. Kūno spalvos su juodais taškeliais, juodos su juodais.

Labai patvarios, papildomai nematomai sustiprinta pirštų dalis.

Kūno spalvos su juodais taškeliais (atrodo itin nuostabiai), juodos su juodais taškeliais.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze elite

6,99 €

Gabriella Calze Elite - elegantiškos 20 denų storio ilgos kojinės. Tai matinės, šilkiniu paviršiumi nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu 14 cm dekoratyviniu nėrinių krašteliu (gėlių žiedų motyvais) su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti visą dieną. Nematomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
Gabriella

Kojinės tinklinės GABRIELLA Kabarette Calze

6,55 €

Matinės tinklinės prilimpančios kojinės su plačia dailia silikonine juosta. Be išskirtos pirštų srities, nematomai sustiprinta pirštų dalis. Puikios elegantiškos kojinės, suteiks kojoms išskirtinio žavesio.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Victoria sensual

9,95 €

Gabriella Victoria sensual - išskirine elegancija pasižyminčios 20 denų storio ilgos priklijuojamos kojinės. Tai matinės, šilkiniu paviršiumi nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu dekoratyviniu nėrinių krašteliu su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti visą dieną. Nematomai sustiprinta pirštų dalis. Nuostabios! Su raudona arba juoda paslaptimi!

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Gala

6,99 €

Nuostabios prilimpančios matinės kojinės su likra. Viršutinėje dalyje pasibaigia ypač dailiu krašteliu - keturiomis juostelėmis. Gerai priglunda prie kojų, prilimpa tvirtai silikonine juostele. Papuoštas klasikinis dizainas nudžiugins bet kurią moterį. Labai minkštos ir maloniai aptempia kojas.

Labai patvarios, papildomai nematomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze exclusive

8,99 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu 9 cm raštuotu krašteliu su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti. Puikiai prilimpa ir gerai laikosi. Nuostabiai gražiai atrodo. Nematomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Princesa vestuvėms

8,99 €

Puikios vestuvinės prilimpančios baltos kojinės su puošniu 14 cm nėriniuotu krašteliu, kuris tvirtai prisitvirtina su dvigubo silikono juostelėmis.

 Pirštų galiukai nematomai sutvirtinti. Nuostabios didžiajai šventei ar kitai progai.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Capri prilimpančios

7,45 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Išskirtinės dėl juostelės nugarinėje pusėje, kuri suteikia elegancijos ir žavesio. Viršuje tvirta ir gerai prilimpanti silikoninė juostelė, kuri neleidžia kojinėms nusmukti. Juodos kojinės su raudona juostele.

Turime tik dvi likusias prekes!

(0/5)