List of products by brand Greenice

Greenice

GREENICE tamprės

10,99 €

Labai minkštos nepermatomos tamprės su bambuko pluoštu ir likra. Be siūlių, be išskirtos kelnaičių dalies. Ypatingai minkštos, puikiai tinka esant vėsiems orams arba miegui.

(0/5)
Greenice

Medvilninės GREENICE tamprės

12,99 €

Labai minkštos nepermatomos medvilninės tamprės su likra. Puikiai priglunda, gerai kvėpuoja. Be siūlių, be išskirtos kelnaičių dalies. Puikiai tinka esant vėsiems orams. Patogios sportuojant!

(0/5)
Greenice

Šiltesnės medvilninės GREENICE tamprės

15,99 €

Labai minkštos medvilninės tamprės su likra ir su pašiltinimu. Viduje esanti frote pašiltinimas malonus kūnui, todėl nedirgina, bet natūraliai palaiko šilumą. Natūralios medvilnės, nepermatomos Greenice tamprės gerai priglunda prie kūno ir gerai nešiojasi. Viršuje 4 cm guma suausta su medvilnine dalimi, išorinėje pusėje nėra siūlių, be išskirtos kelnaičių dalies. Puikiai tinka esant vėsiems orams.

(0/5)
Greenice

Tamprės GREENICE Capri Cotton (su medvilne)

9,50 €

Nepermatomos klasikinės tamprės su medvilne, puikiai aptempia liemenį, su siūle vidinėje kojų pusėje. Labai maloniai priglundančios prie kūno, be išskirtos kelnaičių dalies.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Greenice

Tamprės GREENICE Classic / Sport

10,50 €

Visiškai nepermatomos tamprės, pagamintos naudojant besiūlę technologiją, be išskirtos kelnaičių dalies. Puikiai tinka kasdieniam nešiojimui su tunikomis, sijonais ar sportuojant. Siūlome ir ryškių spalvų tampres: rožinė, raudona, tamsiai violetinė.

(0/5)
Greenice

Tamprės GREENICE iš natūralaus bambuko

12,99 €

Moteriškos tamprės iš natūralaus bambuko pluošto. Tai puikios kokybiškos, nepermatomos juodos tamprės kasdienai ir sportui. Tamprės iš bambuko pluošto nedirgina odos ir yra antialergiškos. Taip pat bambuko pluošto dėka jos yra minkštos, plonos audimo, gerai priglunda, todėl jausitės patogiai ir jaukiai kiekvienąsyk jas dėvėdama. Siūlė tik vidinėje pusėje, todėl iš išorinės kojų pusės atrodo vientisai ir tolygiai.

S/M ir L/XL dydžiai šiek tiek trumpesni.

(0/5)
  • Išpardavimas!
  • Neturime
Greenice

Tamprės GREENICE koreguojančios liemenį

12,50 €

Nepermatomos juodos tamprės su elastanu, pagamintos naudojant besiūlę technologiją, be išskirtos kelnaičių dalies. Šios švelnios  tamprės itin patogios, su plačia juosmens juosta, skirtos pagal kiekvienos figūrą koreguoti liemens ir klubų apimtį.

(0/5)
Greenice

Tamprės GREENICE su bambuko pluoštu

15,50 €

PASKUTINĖ PORA! Tikrai nuostabios tamprės su natūraliu bambuko pluoštu. Juodos puikios kokybės tamprės kasdienai ir sportui. Bambuko pluošto dėka jos yra minkštos, gerai priglunda, todėl jausitės patogiai ir jaukiai kiekvienąsyk jas dėvėdama. Siūlė tik vidinėje pusėje, todėl iš išorinės kojų pusės atrodo vientisai ir tolygiai.

Tamprės iš bambuko pluošto nedirgina odos ir yra antialergiškos.

Rinkites dydžiu didesnes, nei nešiojate įprastai.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Greenice

Tamprės GREENICE su bambuku

13,99 €

Natūralaus bambuko pluošto tamprės GREENICE. Puikiai nešiojasi, nedirgina odos ir yra antialergiškos. Taip pat bambuko pluošto dėka jos yra minkštos, labai jaukios, plono audimo, gerai priglunda, todėl jausitės patogiai ir jaukiai kiekvienąsyk jas dėvėdama.

Siūlė tik vidinėje pusėje, todėl iš išorinės kojų pusės atrodo vientisai ir tolygiai, be klynuko, apačia papildomai sutvirtinta.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Greenice

Tamprės GREENICE su medvilne

12,99 €

Nepermatomos, gerai priglundančios ir labai minkštos NAUJOS tamprės su medvilne. Apačia papildomai sutvirtinta, viršuje 5 cm guma su medvilne, todėl gerai laikosi, bet nespaudžia. Matinės, be siūlių išorinėje pusėje, be išskirtos kelnaičių dalies. Kokybiškos ir geros sudėties. Puikiai tinka pavasarį, vasarą ar rudenį. Patogios sportuojant!

(0/5)
Greenice

Tamprės GREENICE su medvilne (platesnė guma)

12,99 €

Nepermatomos, gerai priglundančios ir labai minkštos NAUJOS tamprės su medvilne. Apačia papildomai sutvirtinta, viršuje platesnė guma su medvilne, todėl gerai laikosi, bet nespaudžia. Matinės, be siūlių išorinėje pusėje, be išskirtos kelnaičių dalies. Kokybiškos ir geros sudėties. Puikiai tinka pavasarį, vasarą ar rudenį. Patogios sportuojant!

(0/5)