List of products by brand Gabriella

Gabriella

Elegantiški šortukai GABRIELLA nuo trynimosi

6,30 €

NAUJIENA! Ažūrinia kvėpuojantys plono audinio šortukai - patogus ir saugus pasirinkimas. Elegantiški šortukai žymiai sumažina nemalonų trynimosi ir prakaitavimo pojūtį bei užtikrina komfortą kiekvieną dieną.

Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, įkvėpti pagaminti moterų ir atitinka aukščiausius standartus. Be to, tai puiki alternatyva šlaunų juostelėms.

Puikiai priglunda ir prisitaiko prie moteriškos figūros formos, nesukeldami diskomforto dėvint.

(0/5)
Gabriella

Formuojantys šortukai GABRIELLA nuo trynimosi (push up)

6,50 €

NAUJIENA! Koreguojantys - push up šortukai - nuostabus vasaros atradimas

Elegantiški šortukai žymiai sumažina nemalonų trynimosi ir prakaitavimo pojūtį bei užtikrina komfortą kiekvieną dieną. Be to, puikiai aptempia visas kūno linjas ir jūs atrodysite žavingai.

Pagaminti iš kokybiškų elastingų siūlų, įkvėpti pagaminti moterų ir atitinka aukščiausius standartus. Be to, tai puiki alternatyva šlaunų juostelėms.

(0/5)
Gabriella

Juostelės šlaunims GABRIELLA nuo trynimosi

8,20 €

Satininės kūno ir juodos spalvos šlaunų juostos, mažinančios nemalonų trynimosi pojūtį. 4 silikoninės juostelės (dvi viršuje, dvi apačioje) tvirtai prilimpa prie šlaunų ir užtikrina

Tai idealus bei itin patogus pasirinkimas moterims, norinčioms jaustis komfortabiliai ir nevaržomai.

Tinkančius dydžius rinkitės pagal lentelę, kurią rasite aprašymo skiltyje žemiau.

(0/5)
Gabriella

Juostelės šlaunims GABRIELLA nuo trynimosi (kvėpuojančios)

8,30 €

Ažūrinės - kvėpuojančis šlaunų juostos, mažinančios nemalonų trynimosi pojūtį. Silikoninės juostelės tvirtai prilimpa prie šlaunų ir užtikrina komfortą kiekvieną dieną.

Tinklinė šlaunų juostelė pagaminta iš kokybiškų, elastingų nėrinių, kurie puikiai prisitaiko prie moteriškos figūros formos, nesukeldami diskomforto dėvint. Ažūrinis audinys daro šlaunų juostelę nepakeičiama vasaros dienomis.

Tai idealus bei itin patogus pasirinkimas moterims, norinčioms jaustis komfortabiliai ir nevaržomai.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Gabriella

Juostelės šlaunims su nėriniais GABRIELLA nuo trynimosi

8,20 €

Puikios juostos šlaunimas su nėriniais, mažinančios nemalonų trynimosi pojūtį. 4 silikoninės juostelės (dvi viršuje, dvi apačioje) tvirtai prilimpa prie šlaunų ir užtikrina, kad nenusmuktų ir nesiraukšlėtų.

Tai idealus bei itin patogus pasirinkimas moterims, norinčioms jaustis komfortabiliai ir nevaržomai.

Tinkančius dydžius rinkitės pagal lentelę, kurią rasite aprašymo skiltyje žemiau.

(0/5)
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Agio

1,99 €

Elegantiškos raštuotos moteriškos kojinaitės su likros pluoštu ir poliamidu. Papuoštos originaliu nėrinuku bei lygiu krašteliu. Itin patogios ir atrodo nepaprastai gražiai,

(0/5)
  • Neturime
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Brio

3,40 €

Elegantiškos moteriškos kojinaitės su likra, todėl ypač patogios. Viršutinė kojinaičių dalis papuošta originaliu raštu.

(0/5)
Kojinaitės GABRIELLA Caty Kojinaitės GABRIELLA Caty
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Caty

2,99 €

Nuostabios naujos leopardo kailio rašto kojinaitės. Sezono naujiena!

Elegantiškos raštuotos moteriškos kojinaitės su likros pluoštu ir poliamidu. Itin patogios ir atrodo nepaprastai gražiai. Nematomai sutvirtinti pirštų galiukai, puiki kokybė. Juodos spalvos.

Pakuotėjė - 1 pora

Rekomenduojamas dydis: 23-27

(0/5)
Kojinaitės GABRIELLA Pepi Kojinaitės GABRIELLA Pepi Kojinaitės GABRIELLA Pepi
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Pepi

3,99 €

Elegantiškos raštuotos moteriškos kojinaitės su likros pluoštu ir poliamidu. Papuoštos originaliu baltai juodu rašteliu. Ilgis maždaug iki pusės blauzdos. Itin patogios ir atrodo nepaprastai gražiai. Naujiena!

Rekomenduojamas dydis: 23-27

(0/5)
  • Išpardavimas!
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Puntina

2,99 €

Elegantiškos raštuotos moteriškos kojinaitės su likra. Patogios, sutvirtintu dailiu krašteliu, taškuotos kojinaitės puikiai tiks kiekvieną dieną prie kelnių ar bet kuria proga. 

Dydis 23-27.

(0/5)
Kojinaitės GABRIELLA Sally Kojinaitės GABRIELLA Sally
Gabriella

Kojinaitės GABRIELLA Sally

2,99 €

Elegantiškos klasikinės moteriškos kojinaitės su likros pluoštu ir poliamidu. Itin patogios ir atrodo nepaprastai gražiai. Kraštelis papuoštas margais žirnio dydžio taškeliais, kurie suteikia puošnumo, liksmumo ir žavesio.

Nematomai sutvirtinti pirštų galiukai, puiki kokybė. Juodos spalvos.

Pakuotėjė - 1 pora

Rekomenduojamas dydis: 23-27

(0/5)
Gabriella

Kojinaitės tinklinės GABRIELLA Kabarette

2,20 €

Šio sezono madingiausios tinklinės kojinaitės! Tai smulkaus tinklelio kojinaitės su sutvirtintu krašteliu viršuje bei nematomai sutvirtintais pirštų galiukais. Patogios kojinaitės su likra puikiai tiks kiekvieną dieną prie kelnių ir sijono, einant į darbą ar keliaujant susitikti su draugais. Tai gali tapti mažyčiu, tačiau skoningu ir puikiu aprangos akcentu.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze

7,45 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu 6 cm raštuotu krašteliu su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti. Nematomai sustiprinta pirštų dalis. Klasikinės, ypač patogios.

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze Cher prisegamos

6,75 €

Plonos, šilkiniu paviršiumi bei nuostabiai priglundančios prisegamos kojinės. Viršuje papuoštos plačiu tankesniu krašteliu, prie kurio idealiai prisidega kojinių dirželis, kuris neleidžia kojinėms nusmukti. Nematomai sustiprinta pirštų dalis. Atrodysite žaviai ir jausitės užtikrintai. Tai sukurta Jums.

Rinkitės kartu ir kojinių diržiuką:

https://www.grazioskojos.lt/pradzia/398-1677-prisegamas-kojini%C5%B3-dir%C5%BEas-iris-.html

(0/5)
Gabriella

Kojinės GABRIELLA Calze elite

6,99 €

Gabriella Calze Elite - elegantiškos 20 denų storio ilgos kojinės. Tai matinės, šilkiniu paviršiumi nuostabiai priglundančios priklijuojamos kojinės su likra. Viršuje papuoštos plačiu 14 cm dekoratyviniu nėrinių krašteliu (gėlių žiedų motyvais) su dviguba silikonine juostele, kuri neleidžia kojinėms nusmukti visą dieną. Nematomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)