Džinsų imitacija

Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Marika su pašiltinimu

15,50 €

Labai kokybiškos nepermatomos tamprės, imituojančios juodas kelnes. Puikiai priglunda prie kūno, idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Priekyje ir gale papuoštos dailiomis kišenytėmis, su plokščiomis siūlėmis ir medvilniniu įsiuvu. Apačia sutvirtinta, su pašiltinimu.

(0/5)
  • Neturime
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Sandra su pašiltinimu

18,80 €

Labai aukštos kokybės, nepermatomos tamprės iš klasikinės Bas Bleu kolekcijos. Pašiltintos. Su dailiomis kyšenytėmis gale, kurių viršus dailiai papuoštas kristaliukais. Puikiai tiks ir prie sportinės aprangos, ir prie tunikos. Pagamintos iš elastingo pluošto su likra, idealiai prisitaikys prie Jūsų kūno! Gerai nešiojasi.

(0/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Juliet - džinsas

25,49 €

Juliet - tai labai kokybiškos, nepermatomos, elastingos tamprės, imituojančios džinsus. Puikiai priglunda prie kūno, idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Tai pat puikiai derės su ilgaauliais batais ar trumpais bateliais. Iš nugaros ir priekinės pusės papuoštos nedidelėmis kišenytėmis.

Tai - vienas populiariausių šio sezono modelių!

(0/5)
  • Išpardavimas!
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Blanka - džinsas

19,50 €

Labai kokybiškos, nepermatomos tamprės, imituojančios džinsus. Puikiai priglunda prie kūno, idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Iš nugaros pusės papuoštos kišenytėmis, su plokščiomis siūlėmis ir medvilniniu įsiuvu. Tamprės yra su oranžiniais siūlais. Tai išlieka vienu populiariausiu šio sezono modelių!

Paskutinis dydis - S - geriausia kaina!

(0/5)
  • Išpardavimas!
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Jenifer - džinsinės

17,99 €

Jenifer - kokybiškos, minkštos, imituojančios džinsus - tamprės. Puikiai priglundančios prie kūno, nepermatomos ir elastingos tamprės idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Tai pat puikiai derės su ilgaauliais batais ar trumpais bateliais. Iš vidinės pusės sutvirtinta įsiuvais, o nuo kelių link pėdos einantis įsiuvas suteiks grakštumo ir elegancijos.

Vienas populiariausių modelių!

(0/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Nadia (nėštukėms)

21,50 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos, minkštos, imituojančios džinsus tamprės.

Matinės, nepermatomos, su minkštu aukštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo pojūtį. Puikiai priglundančios prie kūno ir elastingos tamprės idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Su naujomis tamprėmis visada jausitės patogiai ir atrodysite nuostabiai.

(0/5)
Bas bleu

Tamprės kelnės BAS BLEU Carmina

25,49 € 20,39 €

Naujos kartos tamprės-kelnės - tai labai kokybiškos, nepermatomos, elastingos tamprės. Priekyje - tikras užtrauktukas, po dvi kišenėles priekyje ir gale bei diržui skirtos auselės.

Šios stilingos tamprės-kelnės puikiai priglunda prie kūno, idealiai tiks prie marškinėlių, bliuskutės ar švarkelio. Labai patogios ir malonios kelnės dienai ir vakarui.

Tai - vienas populiariausių šio sezono modelių!

(0/5)
  • −20%
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Cindy (nėštukėms)

19,50 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos minkštos, imituojančios džinsus tamprės. Matinės, nepermatomos, su minkštu aukštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir išskirtinio patogumo pojūtį. Puikiai priglunda prie kūno, prisitaiko prie pilvo formos. Elastingos tamprės idealiai tiks prie megztuko/tunikos. Su naujomis tamprėmis visada jausitės patogiai ir atrodysite nuostabiai.

(5/5)