Besilaukiančioms

Gabriella

Tamprės GABRIELLA Mamma

10,79 €

Specialios elastingos konstrukcijos storesnės GABRIELLA tamprės iš Medica kolekcijos, specialiai sukurtos būsimoms mamytėms. Plati nespaudžianti guma lengvai prilaiko pilvo sritį. Matinis, šilkinis paviršius.

(0/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Nadia (nėštukėms)

21,50 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos, minkštos, imituojančios džinsus tamprės.

Matinės, nepermatomos, su minkštu aukštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo pojūtį. Puikiai priglundančios prie kūno ir elastingos tamprės idealiai tiks prie megztuko ar tunikos. Su naujomis tamprėmis visada jausitės patogiai ir atrodysite nuostabiai.

(0/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Suzy (nėštukėms)

16,50 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos, minkštos, su patogiu pilvo daliniu apgaubimu tamprės.

Matinės, nepermatomos, su minkštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo pojūtį. Gerai priglundančios prie kūno tamprės taps kasdieniu jūsų mėgstamu aprangos atributu. Atrodysite elegantiškai su prailgintomis bliuskutėmis, tunika ar megztuku, jausitės patogiai.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Veronica (nėštukėms)

18,99 €

Specialiai būsimoms mamytėms sukurtos, minkštos, su patogiu pilvo daliniu apgaubimu tamprės. Matinės, lengvai pašiltintos, nepermatomos, su minkštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo jausmą. Priekyje su nedidelėmis kišenytėmis, gale - kišenių imitacijos. Apačioje glaudžiai aptraukiančios kojas iki pusės blauzdų. 

(0/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Cindy (nėštukėms)

19,50 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos minkštos, imituojančios džinsus tamprės. Matinės, nepermatomos, su minkštu aukštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir išskirtinio patogumo pojūtį. Puikiai priglunda prie kūno, prisitaiko prie pilvo formos. Elastingos tamprės idealiai tiks prie megztuko/tunikos. Su naujomis tamprėmis visada jausitės patogiai ir atrodysite nuostabiai.

(5/5)
Bas bleu

Tamprės BAS BLEU Suzy (nėštukėms) su pašiltinimu

16,99 €

PASKUTINIS VIENETAS! Specialiai nėščiosioms sukurtos, minkštos, su patogiu pilvo daliniu apgaubimu tamprės. Matinės, pašiltintos, nepermatomos, su minkštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo pojūtį. Gerai priglundančios prie kūno tamprės taps kasdieniu jūsų mėgstamu aprangos atributu. Atrodysite elegantiškai su tunika, kardiganu ar megztuku, jausitės patogiai.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Annes

Tamprės ANNES Mama

17,99 €

Specialiai nėščiosioms sukurtos tamprės, gerinančios kraujo apytaką. Matinės, nepermatomos, su minkštu juosmeniu ir ypatingu pleištu pilvo srityje, suteikia lengvumo ir ypatingo patogumo pojūtį. Pačios populiariausios besilaukiančių mamyčių tarpe. Išbandyk ir Tu!

(0/5)