Raštuotos

Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Selena

6,80 €

Madingos, itin elegantiškos pėdkelnės, papuoštos tolygiai klasikiniu raštu. Be skiriamosios viršutinės dalies, su medvilniniu įsiuvu ir patogiomis, plokščiomis siūlėmis. Pagamintos iš dvigubo likros pluošto.

Likusios tik dvi 2 dydžio pėdkelnės! Imkite ir džiaukitės išskirtinumu!

(0/5)
 • Išpardavimas!
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Stella 922

5,79 €

Madingos žakardinės (juostuotos) pėdkelnės, bet kokiai progai. Turi plokščias siūles ir mažą medvilninį įsiuvą. Su patogiu elastiniu dirželiu, neįtikėtinai komfortiškai nešiojasi.

(0/5)
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Stella 774

5,79 € 4,63 €

Madingos, ypatingu būdu išaustos pėdkelnės, bet kokiai progai. Turi plokščias siūles ir mažą medvilninį įsiuvą. Su elastiniu dirželiu, neįtikėtinai patogios nešioti!

(0/5)
 • −20%
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Stella 923

5,79 €

Madingos žakardinės (juostuotos) pėdkelnės, bet kokiai progai. Turi plokščias siūles ir mažą medvilninį įsiuvą. Su patogiu elastiniu dirželiu, neįtikėtinai komfortiškos!

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Erica Melange

9,50 €

Prabangios ir ypatingai švelnios raštuotos pėdkelnės iš naujos Gabriella kolekcijos. Pagamintos su likra pagal specialią 3D technologiją. Plokščios siūlės, papildomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Šiltos pėdkelnės GABRIELLA Cotton

13,50 € 9,45 €

Šiltos žakardinės pėdkelnės su medvilne iš GABRIELLA Cotton kolekcijos. Nertos dailiu, klasikiniu raštu. Ypač minkštos, švelnios ir malonios. 

Labai tinkančios dabartiniu sezonu. Atrodo puikiai, labai gražiai priglunda ir tinka prie suknelės ar sijono.

Paskutinė pora!

(0/5)
 • Išpardavimas!
 • −30%
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Betina

9,19 € 8,18 €

Prabangios, klasikinės raštuotos pėdkelnės iš naujos Gabriella kolekcijos. Pagamintos iš mikropluošto su likra pagal 3D technologiją. Papildomai sustiprinta pirštų dalis.

(0/5)
 • −11%
Marilyn

Pedkėlnės MARILYN Emmy A30

10,79 €

Elegantiškos nepermatomos pėdkelnės papuoštos originialiu raštu. Idealiai priglunda prie kojų, viršuje patogi guma. Mažas medvilninis įsiūvas, plokščios siūlės, nematomai sustiprinti pirštų galiukai. Pagaminta iš mikropluošto.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Petis

7,66 € 6,13 €

Prabangios, išskirtinės pėdkelnės iš naujos Gabriella kolekcijos. Rusvos (riešuto) spalvos rašto derinys su juoda stilingai papuoš Jūsų kojas. Pagamintos iš mikropluošto su likra pagal 3D technologiją. Papildomai sustiprinta pirštų dalis, yra medvilninis įsiuvas. Užsidėjus jas, tikrai būsite pastebėta!

(0/5)
 • −20%
Šiltos pėdkelnės GAJATEX Geri Šiltos pėdkelnės GAJATEX Geri
Kiti

Šiltos pėdkelnės GAJATEX Geri Melange

7,05 €

Išskirtinės dviejų spalvų siūlų (melanžo) - juodos su pilku - pėdkelnės iš mikropluošto. Tai nepermatomos matinės pėdkelnės su medvilniniu įsiuvu ir plokščiomis siūlėmis. Pėdkelnės ne tik maloniai priglunda prie kojų, bet ir yra labai minkštos.

Šio sezono naujiena – madingas melanžo efektas pabrėš Jūsų grožį bei stiliaus pojūtį.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Zante

6,09 € 5,42 €

Ypatingas šio sezono pasiūlymas - madingos raštuotos matinės pėdkelnės iš mikropluošto. Pėdkelnės papuoštos įmantriu raštu per visą kojos ilgį. Nematomai sustiprina pirštų dalis, be pažymėtos kelnaičių dalies. Idealiai tiks prie mažos juodos suknelės ar kostiumėlio.

Tai puiki kalėdinė staigmena ar nuostabi dovana draugei!

(0/5)
 • −11%
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Wendy

8,09 €

Nuostabios raštuotos juostelėmis matinės pėdkelnės. Originaliai papuoštos pėdkelnės tiks kiekvienai puošiantis šventiniam vakarui ar pasisėdėjimui su draugais. Nėra išskirtos kelnaičių dalies, nematomai sustiprinta skaidri pirštų dalis, susiūtos plokščiomis siūlėmis. Aukščiausios kokybės. Puiki dovana.

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Amelia

6,50 €

Madingos raštuotos pėdkelnės iš mikropluošto - ypatingas šio sezono pasiūlymas.
Pėdkelnės papuoštos įmantriu supintu raštu per visą kojos ilgį dailiai paryškins Jūsų kojas. Nematomai sustiprina pirštų dalis, be pažymėtos kelnaičių dalies. Idealiai tiks prie mažos juodos suknelės ar kostiumėlio.

Tai puiki kalėdinė staigmena po eglute ar nuostabi dovana draugei!

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Keyra

8,40 €

Ilgas kojines imituojančios pėdkelnės. Tai išskirtinės pėdkelnės, pagamintos iš mikropluošto ir suvirtintos dvigubo pynimo likros skaidulomis su poliamidu. Be išskirtos kelnaičių dallies, su medvilniniu įsiuvu, plokščiomis siūlėmis ir nematomai sutvirtinta pirštų dalimi. Apatinė dalis storesnė, viršutinė šiek tiek plonesnė. Jums tikrai patiks.

Liko paskutinė pora!

(0/5)
 • Išpardavimas!
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Dana

6,99 € 6,36 €

Madingos šiltos raštuotos medvilninės pėdkelnės. Papuoštos dailiu rašteliu virš kelių, o taškeliai per visą kojos ilgį dailiai paryškins kiekvienos kojas. Nematomai sustiprina pirštų dalis, be pažymėtos kelnaičių dalies, su medvilniniu įsiuvu, matinės, nepermatomos. Idealiai tiks prie juodos suknelės, trumpų šortų ar sijono.

Ypatingas šio sezono pasiūlymas. Tai nuostabi dovana!

(0/5)
 • −9%
Pėdkelnės GABRIELLA Febe Pėdkelnės GABRIELLA Febe Pėdkelnės GABRIELLA Febe
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Febe

6,99 €

Madingos šiltos dryžuotos medvilninės pėdkelnės. Skirtingo pločio juodai pilki dryžiai suteiks kiekvienos kojoms žavesio ir elegancijos. Tikrai neliksite nepastebėta.

Nematomai sustiprina pirštų dalis, be pažymėtos kelnaičių dalies, su medvilniniu įsiuvu, matinės, minkštos ir nepermatomos. Idealiai tiks prie juodos suknelės, trumpų šortų ar sijono.

Išskirtinė šio sezono naujiena!

(0/5)