Koreguojančios

Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Relax 40

5,50 €

Klasikinės pėdkelnės, koreguojančios šlaunų ir klubų apimtį. Impregnuotos alavijo ekstraktu, kuris užtikrina komforto jausmą bei suteikia anticeliulitinį efektą. Kompresinio tipo 40 den pėdkelnės, puikiai tinkančios linkusioms pavargti kojoms. Tai puikus pasirinkimas kasdienai.

(0/5)
Marilyn

Pėdkelnės MARILYN Relax

4,89 €

Gydomosios serijos elastinės 20 denų pėdkelnės laipsniškai paskirsto spaudimą kojose, turi atpalaiduojantį poveikį, galimai padeda prieš varikozinį venų išsiplėtimą. Su sustiprinta viršutine dalimi. Kelnaičių dalis su mažu medvilniniu įsiuvu. Patogios plokščios siūlės. Sustiprinta pirštų dalis. Išbandytas ir pamėgtas prekės ženklas.

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Push-up 20

5,99 €

Figūrą koreguojančios GABRIELLA kolekcijos pėdkelnės su išskirtinai sutvirtinomis kelnaitėmis, modeliuojančiomis klubų liniją ir pakeliančiomis sėdmenis. Paskirstytas kojų aptempimas ir lengvas masažo efektas suteikia kojoms gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pėdkelnės impregnuotos alavijo ekstraktu, kuris suteikia švelnumo ir gaivumo pojūtį.

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Push-up 40

6,75 €

Figūrą koreguojančios GABRIELLA Medica kolekcijos pėdkelnės su aptemptomis kelnaitėmis, modeliuojančiomis klubų liniją ir pakeliančiomis sėdmenis. Paskirstytas kojų aptempimas ir masažo efektas suteikia kojoms gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Impregnuotos alijošiaus ekstraktu, kuris suteikia gaivumo pojūtį Jūsų kojoms bei išskirtinį komforto jausmą. Populiari prekė!

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Push-up 3D 100

7,85 €

Figūrą koreguojančios GABRIELLA Medica kolekcijos pėdkelnės su aptemptomis kelnaitėmis, pagamintos su likra pagal specialią 3D technologiją. Padeda modeliuoti klubų liniją ir pakelia sėdmenis. Paskirstytas kojų aptempimas ir masažo efektas suteikia kojoms gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Impregnuotos alijošiaus ekstraktu, kuris drėkina kojų odą ir suteikia išskirtinį komforto jausmą.

(0/5)
Kiti

Pėdkelnės SELENA (kompresinės)

7,15 €

SELENA - tai itin kokybiškos, vizualiai liekninančios kompresinės pėdkelnės. Šios pėdkelnės puikiai tiks visoms moterims ir merginoms, ypatingai rekomenduojama, kurios daug laiko praleidžia sėdint ar stovint. Tai išskirtinai patogios, šiltos ir gerai priglundančios bei nepermatomos pėdkelnės. Pasirūpinkite tobulomis kūno formomis ir šiluma. Puikiai tiks dėvint suknelę ar sijoną. Gera dovana!

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA Relax 20

5,05 €

Pėdkelnės, švelniai koreguojančios šlaunų ir klubų apimtį, suteikiančios anticeliulitinį efektą. Impregnuotos alavijo ekstraktu, kuris maitina odą ir užtikrina komforto jausmą. Sustiprinta kelnaičių dalis.

(0/5)
Kiti

Pėdkelnės SELENA shape (70 den)

8,90 €

Figūrą koreguojančios kompresinio tipo SELENA pėdkelnės su išskirtinai sutvirtinomis kelnaitėmis, modeliuojančiomis klubų liniją ir pakeliančiomis sėdmenis. Puikiai tiks prie sijono ar suknelės. Jausitės patogiai.

(0/5)
  • Išpardavimas!
Kiti

Pėdkelnės SELENA (kompresinės) 100 den

6,55 €

Naujos kartos kompresinio tipo elegantiškos pėdkelnės. Gerai aptempiančios, nepermatomos, vizualiai liekninančios kompresinės pėdkelnės. Ypač populiarios pėdkelnės idealiai priglunda prie kojų ir liemens dėl skirtingo spaudimo poveikio. Puikiai tiks visoms moterims ir merginoms, ypatingai rekomenduojama, kurios daug laiko praleidžia sėdint ar stovint. Pasirūpinkite tobulomis kūno formomis.

(0/5)
Kiti

Pėdkelnės SELENA aukštu liemeniu

7,99 € 6,79 €

PASKUTINĖ PORA! Šilkinio švelnumo matinės pėdkelnės su mikrofibra. Nepermatomos, lygiu paviršiumi. Paaukštintas pėdkelnių liemuo su tampriais korekciniais sustiprintais šortukais puikiai aptraukia ir prilaiko pilvą, liemenį ir šlaunis. Nematomai sustiprinta pirštų sritis, medvilninis klynelis. Labai populiarios ir mėgstamos moterų!

Imu ir džiaugiuosi!

(0/5)
  • Išpardavimas!
  • −15%
  • Neturime
  • Neturime
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA aukštu formuojančiu liemeniu

9,99 €

Nuostabus naujas Gabriella modelis - pėdkelnės aukštu formuojančiu ir koreguojančiu liemeniu su silikono juostele viršuje. Silikono juostelė užtikrina, kad aukštas liemuo glaudžiai priglunda prie kūno ir atrodo puikiai. Su kofeino ekstraktu. Nematomai sutvirtinti pirštų galai,

(0/5)
Kiti

Pėdkelnės SELENA Marisa - dideli dydžiai

6,99 €

Puikios liemenį formuojančios didelių dydžių pėdkelnės Marisa su mikrofibra. Nepermatomos, lygiu paviršiumi, neblizgios. Liemuo su tampriais korekciniais sustiprintais šortukais puikiai aptraukia ir prilaiko pilvą, liemenį ir šlaunis. Nematomai sustiprinta pirštų sritis, medvilninis klynelis.

Imu ir džiaugiuosi!

(0/5)
Gabriella

Pėdkelnės GABRIELLA paaukštintu formuojančiu liemeniu

7,99 €

Nuostabus naujas Gabriella modelis - pėdkelnės paaukštintu formuojančiu ir koreguojančiu liemeniu su silikono juostele viršuje. Silikono juostelė užtikrina, kad aukštas liemuo glaudžiai priglunda prie kūno ir atrodo puikiai. Su kofeino ekstraktu. Nematomai sutvirtinti pirštų galai,

(0/5)